Nasi przyjaciele

Patronat medialny

Jak się do nas zapisać

13-05-2012
Na tej stronie można dowiedzieć sie jak zostać członkiem naszego klubu. 

Aby być przyjętnym w poczet braci żeglarskiej miasta Mielca i jego bliższych i dalszych okolic (za bliższą okolicę uważa się Szczecin za dalszą Chicago) należy wypełnioną deklarację z podpisami dwóch członków wprowadzających przedłożyć Zarządowi K Ż Orkan.

Jak deklaracja nabierze mocy urzędowej

Kandydat zostanie przyjęty w poczet członków decyzją zarządu. Otrzymuje on wtedy mało zaszczytne miano członka neofity. Podczas zakończenia sezonu nowy (nowi) w pokornej pozie
czeka na decyzję starszyzny klubowej (stażem nie wiekiem) co do jego losów. Czy podoła trudom życia na jakie narażona jest brać żeglarska skupiona w klubi? Czy da się zmienić i ukształtować postawę pełną pychy tak jak na zdjęciu powyżej na bardziej pokorną tego nikt nie wie! Aby się przekonać poddaje się neofitów rytalnym tradycyjnym obrzędom. Po wielu trudach i mękach (dla oczywiście dla przprowadzających próby) z tym związanych – dociera wreszcie właściwa pełna pokory poza:
Kandydaci są wreszcie pełnoprawnymi członkami naszego klubu.

Jeżeli kogoś nie przestraszyły te nasze żartobliwe żeglarskie zabawy to zapraszamy do nas – ludzie z poczuciem humoru odrobiną luzu zawsze są mile widziani. Ponuraków staramy się rozweselić. Członkiem klubu nie musi być żeglarz – bo tych co nie znają się na żeglarstwie wyszkolimy.
Jeżeli jesteś jeszcze nie zdecydowany to odwiedź od czasu do czasu naszą stronę – w niej na bieżąco będziemy informować o zamierzeniach Klubu, o akcjach jakie organizujemy, o zimowych spotkaniach z szantami.