Konkurs TESCO

Po raz drugi nasz klub zakwalifikował się do rundy finałowej konkursu

decydujesz pomagamy 

 

Taki e-mail dzisiaj czyli 17 stycznia przyszedł na emailową skrzynkę naszego klubu 

Dzień dobry,

Dziękujemy za zgłoszenie do V edycji programu grantowego „Decydujesz, pomagamy” i tym samym serdecznie gratulujemy dostania się do II etapu programu – głosowania w sklepach Tesco! To ogromny sukces, który jest gwarancją otrzymania grantu. Na realizację projektów społecznych możecie zdobyć dofinansowanie w wysokości 5 000, 3 000 lub 1 000 z! 

Przed Nami klubowiczami decydujące  tygodnie!

Od 21 stycznia do 17 lutego klienci Tesco będą mogli zagłosować na projekt, który według nich będzie najatrakcyjniejszym i najbardziej potrzebnym projektem w okolicy. W jaki sposób? Wystarczy zrobić zakupy w Tesco, a otrzymany wraz z paragonem żeton wrzucić do urny. O wartości otrzymanego grantu decydują mieszkańcy, dlatego warto zachęcić ich do głosowania na Wasz projekt.
 

Projekt jako został zgłoszony to „Bezpieczne wakacje” i polega na zorganizowaniu tego co już umiemy robić – czyli imprezę plenerową  – z elementami pokazów ratowników medycznych, realizacji w praktyce akcji człowiek za burtą – tak aby przed wyjazdem na wakacje przypomnieliśmy sobie i innym jak niebezpieczna potrafi być woda, może to pozwoli uchronić przed nieszczęśliwymi wypadkami.  Prośba do członków i sympatyków o wielką mobilizację „krewnych i znajomych królika” aby robić zakupy brać żetony i wrzucać do sklepów w Mielcu i Kolbuszowej. 

Klubowy Koszałek Opałek.