Norwegia rejs marzeń.

Rejs na trasie Stavanger – Stavanger w terminie 14.07-24.07.2013.

Przychodzisz na szanty?  Śpiewasz, przy ognisku Gdzie ta keja, gdzie jest ten jacht? To jest zaproszenie na taki rejs. Może nie na całość rok, dwa lata. Na mniej  bo 10 dni. Rejs w jedno z  najpiękniejszych miejsc w Europie, jeżeli nie na świecie. Norweskie fiordy.

W planach m.in. półka skalna Preikestolen oraz kamień Kjerag,  oraz jeden z piękniejszych fiordów Lysefjord.

Rejs na jachcie s/y „Warszawska Nike”. Informacje o jachcie znajdziecie tutaj.

Urokliwe zdjęcia,  jak z bajki, może gdzieś tam za kamieniami ukrył się jakiś norweski troll?  ,

Ktoś się zapewne zapyta jaki  jest kszt 10-dniowego rejsu. Ja się pytam takie widoki i już chcecie rozmawiać o pieniądzach? Już pooglądajcie zdjęcia z wyprawy z przed 2 lat. 

Zapewne tam będzie się trzeba wdrapać na butach, bo nie ma windy, ale po kilku dniach na jachcie każdą wycieczkę przyjmiecie z ulgą, ja coś o tym wiem.

Biznes to biznes  i musimy jednak wrócić do rozmowy o pieniądzach. I tu mam dla wszystkich zaskoczenie koszt uczestnictwa w rejsie zawiera miejsce na jachcie, ubezpieczenie, opiekę kapitana, wyżywienie, opłaty portowe, paliwo do jachtu oraz transport busem na strasie Stalowa Wola – Stavanger – Stalowa Wola.  Cena za rejs  wynosi 2500 zł od osoby!!! . Na miejsce można dotrzeć także samolotem, tutaj można poszukać połączenie    Dodatkowych informacji udziela kpt. Bogdan Strzelecki tel. 691 714 092 Pytania, zgłoszenia oraz uwagi można również kierować mailem na adres email 

Przed podjęcie decyzji posłuchajcie

http://www.youtube.com/watch?v=U4pxnFSYSa4

Podobało się? Nie możecie podjąć decyzji? Liczba miejsc ograniczona. Może nie jest to Wielka Rafa, może to nie będą oceany trzy.  Natomiast będzie to Morze Północe, nie wiem czy nie ciekawsze. 

Mariusz Wiącek

Uwaga: KŻ Orkan nie jest organizatorem tego rejsu, jedynie udostępnia gościnnie miejsca zaprzyjaźnionym żeglarzom ze Stalowej Woli.