Nowa strona klubu

Jak zauważyliście ostatnio nasza strona internetowa przestała być aktualizowana. Czas się już z tą wersją strony pożegnać podziękować dotychczasowym gospodarzom firmie MOTORONIK za długoletnią gościnę. Dotychczasowa strona funkcjonowała na zasadzie koleżeńskiej uprzejmości. Ktoś nam zaprojektował stronę, ktoś utrzymywał na serwerze. Niestety czas się zmienia i my jako Klub musieliśmy zlecić opracowanie i utrzymanie naszej strony profesjonalistom.  Specjalista który nam opracował poprzednią stronę  jest już nie uchwytny.  Firma Motronik, która nam hostingowała stronę zmienia profil działalności .

To co widzicie przed sobą to  już trzecia odsłona naszej strony internetowej.  Wszystko się profesjonalizuje, nie ominęło to Internetu.    Na ostatnim zebraniu podjęta została decyzja o zleceniu opracowania strony internetowej profesjonalistom, wraz z przyległościami czyli „Hostingiem, przestrzenią serwerową”. Wśród kilku ofert wybraliśmy tą jedną. Efekt kilkunastotygodniowej pracy prezentujemy szerokiej rzeszy internautów.

Strona jest przeznaczana dla członków KŻ Orkan, sympatyków naszego klubu i fanów żeglarstwa z Mielca i Okolic. Wprowadziliśmy parę udogodnień. Członkowie naszego klubu będą mogli publikować teksty na stronie newsów ze swoich żeglarskich wojaży.  Będziemy publikować kalendarz imprez żeglarskich szantowych w Mielcu i okolicy bliższej i dalszej, do redagowania którego zaprosimy również i turystyczne, harcerskie  organizacje z naszego regionu.

Będziemy starać się informować o tym co się dzieje przede wszystkim w  najbliższym regionie czyli na Jeziorze Tarnobrzeskim,  na zalewie w Chańczy, czy w nowo powstającym ośrodku wypoczynkowym w Otałęży. Będziemy informować o kursach i szkoleniach podnoszących umiejętności nie tylko żeglarskie,  Zapraszam wszystkich nie tylko członków klubu do redagowania tego portalu który ma w założeniach być poświecony sportom w szeroko rozumianym pojęciu wodnym.

W imieniu Zarządu.

Mariusz Wiącek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *