Zakończenie sezonu IMĆ Onufrego Z

Sezon żeglarski 2020 na Jeziorze Solińskim przeszedł do historii i co by nie mówić ale dużo się działo koło IMĆ ONUFREGO Z.

Od października 2019 roku zaczęliśmy planować remont jachtu a w marcu rozpoczęła się pandemia i pokrzyżowała plany szybkiej naprawy i wodowania. Różne myśli chodziły po głowie a jedną z nich było odpuszczenie sezonu i poczekanie na rozwój wypadków. Na szczęście im dalej w las tym bardziej oswajaliśmy myśli o koronawirusowej rzeczywistości co zaowocowało pracami remontowymi oraz zwodowaniem łódki 30 maja. 

Postanowiliśmy zmienić miejsce cumowania i keję Yacht Klubu SAN zmieniliśmy na miłą, spokojną oraz niezwykle urokliwą keję Active Sportu. Już teraz możemy powiedzieć, że jeśli nic nas nie zaskoczy to zostajemy tam na przyszły rok. 

IMĆ ONUFRY Z. służył dzielnie żeglarzom naszego klubu przez 78 dni. Cieszy nas takie zainteresowanie i mamy cichą nadzieję, że następny rok będzie równie udany 😉

Na dzień dzisiejszy Imć jest zabezpieczony plandeką i stoi na brzegu w przyjaznym porcie Unitry. Na przyszły rok planujemy wydłużyć sezon i zwodować jacht już w kwietniu. Bardzo dziękuję Tomkowi, Dawidowi, Markowi oraz Marcinowi za pomoc w wyciąganiu Imć Onufrego Z. 

 

 

Marcin