Jak żeglarze nie wybierają na żagle to może na Rowery?

Pod patronatem Nadleśnictwa Mielec 23 czerwca odbędzie się III Mielecki Rajd Rowerowy.  Szczegóły na plakacie.

III Mielecki Leśny MiniRajd Rowerowy

 

Nadleśniczy Nadleśnictwa Mielec zaprasza na organizowany pod Patronatem Honorowym Starosty Powiatu Mieleckiego Pana Andrzeja Chrabąszcza III Mielecki Leśny MiniRajd Rowerowy, który odbędzie się w dniu 23 czerwca 2013 r. na terenie mieleckich lasów. Zainteresowanych zapraszamy do śledzenia informacji w mediach, na stronach organizatorów i podmiotów wspierających przedsięwzięcie.

Mielecki Leśny MiniRajd Rowerowy jest imprezą organizowaną cyklicznie od roku 2011 w okresie wiosenno-letnim. MiniRajd rozpocznie się więc w niedzielę 23 czerwca b.r. o godzinie 10:00 na parkingu obok siedziby Nadleśnictwa Mielec, przy ulicy Partyzantów 11. Dla uczestników wytyczone zostały do wyboru trzy trasy, różniące się długością i poziomem trudności. Wszystkie one biegną przez atrakcyjne tereny miejscowych lasów. Metę wszystkich przewidziano w miejscu zatrzymania „Marakana”, położonym przy nowo powstającej drodze obwodowej Mielca, gdzie uczestnicy minirajdu odpoczną przy ognisku. Przewidziano tam oficjalne zamknięcie imprezy połączone z rozdaniem zestawów pamiątkowych i losowaniem nagród ufundowanych przez sponsorów. Każdy zainteresowany udziałem w imprezie rowerowej musi dokonać zapisu drogą mailową bądź, w drodze wyjątku, osobiście w sekretariacie Nadleśnictwa Mielec przy ulicy Wojska Polskiego 9 (budynek Inkubatora Nowych Technologii IN-TECH 1) w Mielcu. Więcej informacji dotyczących zapisów i samej imprezy już wkrótce na profilu facebookowym oraz stronach Nadleśnictwa Mielec, Mieleckiego Klubu Górskiego „Carpatia”, Mieleckiej Rowerowej Masy Krytycznej, Klubu Żeglarskiego „Orkan”.

Patronami medialnymi wydarzenie są: gazeta codzienna „Nowiny”, tygodnik regionalny „Korso”, Radio Leliwa, portal informacyjny Nowiny24.pl, Portal Informacyjny Hej.mielec.pl, Portal Informacyjny Czyliwiesz.pl.

 

Komitet Honorowy III Mieleckiego Leśnego MiniRajdu Rowerowego:

Andrzej Chrabąszcz – Starosta Powiatu Mieleckiego

Janusz Chodorowski – Prezydent Miasta Mielca

Elżbieta Wróbel – Wójt Gminy Niwiska

Hubert Sobiczewski – Nadleśniczy Nadleśnictwa Mielec

Jerzy Piotr Krakowski – Prezes Mieleckiego Klubu Górskiego „Carpatia”

Tadeusz Tomczyk – Prezes Polskiego Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” 1893 w Mielcu.

Zygmunt Kołodziej – Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mielcu

Sponsorami imprezy są:

Firma Anilo

Sklep i serwis rowerowo narciarski Cyklo Centrum

Agencja Reklamowa Mare di fantasia

Firma Elrob

Powszechna Spółdzielnia Spożywców SPOŁEM w Mielcu

Zapisy uczestników będą prowadzone od 04.06.2013 r. do 20.06.2013 r. do godziny 15:00. Ilość miejsc ograniczona.

Sponsorami imprezy są:

Firma Anilo

Sklep i serwis rowerowo narciarski Cyklo Centrum

Agencja Reklamowa Mare di fantasia

Firma Elrob

Powszechna Spółdzielnia Spożywców SPOŁEM w Mielcu

Warunkiem uczestnictwa w III Mieleckim Leśnym MiniRajdzie Rowerowym jest dokładne zapoznanie się z regulaminem imprezy oraz dokonanie zapisu drogą mailową na adres pawel.ziobron@krosno.lasy.gov.pl.

W wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość dokonania zapisu na imprezę osobiście w sekretariacie Nadleśnictwa Mielec przy ulicy Wojska Polskiego 9 (budynek Inkubatora Nowoczesnych Technologii IN-TECH 1) w Mielcu.

 

W treści maila należy umieścić imię, nazwisko, nr pesel, oświadczenie o zapoznaniu się i zaakceptowaniu regulaminu imprezy, który można pobrać poniżej oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez organizatorów rajdu dla jego potrzeb poprzez umieszczenie w mailu zapisu:

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb organizacji III Mieleckiego Leśnego MiniRajdu Rowerowego, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

 

Ponadto należy wybrać jedną z 3 tras rajdu:

 

Trasa nr 1 „Rodzinna” – długość około 10 km,

Trasa nr 2 „Średnia” – długość około 18 km,

Trasa nr 3 „Ekstremalna” – długość około 40 km.

 

Osoba zapisująca się na imprezę otrzyma od koordynatora rajdu mail potwierdzający. Trasy prowadzić będą leśnymi duktami. Należy liczyć się z typowo terenowymi warunkami na trasie: wystające korzenie, nierówności terenu, wjazdy pod górę i zjazdy. Uczestnicy rajdu rowerowego ubezpieczają się we własnym zakresie.

 

Więcej Informacji na stronie i profilu facebookowym Nadleśnictwa Mielec:

 

http://www.mielec.krosno.lasy.gov.pl/aktualnosci/-/asset_publisher/sE8O/content/minirajd

 

https://www.facebook.com/pages/Nadle%C5%9Bnictwo-Mielec/351283644918370