Oferta czarterowa

Z za miedzy czyli ze Stalowej Woli otrzymaliśmy specjalną ofertę dla członków klubu czarteru nowoczesnego jachtu Solina 27 Messi. Jacht cumuje w przystani NETTA w Pięknej Górze, czyli na przeciwko naszej przystani na Tajtach, wejście od strony jeziora Kisajno.

Opis jachtu:

Solina 27 to duży, wygodny i bezpieczny jacht turystyczny o bardzo przestronnej mesie i bardzo dobrych właściwościach nautycznych. Idealny jako jacht rodzinny dla osób z dziećmi oraz osób szukających komfortu, jak i żeglarzy ze sportowym zacięciem.

Jak twierdzą koledzy, którzy już mieli okazję ją zobaczyć, to „Messi” wśród innych mazurskich jachtów jest jak dobrej klasy mercedes na polskich drogach.

Jacht jest komfortowy zarówno w trakcie żeglugi, jak i w czasie portowych spotkań z przyjaciółmi. Komfort pływania zapewniają sprowadzone w całości do kokpitu olinowanie ruchome, roll-fok na sztywnym sztagu, grot na pełzaczach z lazy jackiem, zabudowany w studzience dziesięciokonny silnik Yamaha (obsługiwany manetką zamontowaną w kokpicie). Jacht wyposażony jest także w ster strumieniowy, co zapewnia wygodne i bezpieczne manewrowanie w ciasnych portach mazurskich. Dzięki solidnym kabestanom wyposażonym w korbę, do położenia masztu wystarcza zaangażowanie jednej osoby.

Solina 27 to także wygoda części „hotelowej”. Dwie zamykane kabiny (dziobowa i rufowa), przestronna mesa z obszernym stołem, wygodny kambuz wyposażony w zmywak, kuchenkę i lodówkę, a także kabina łazienkowa z elektryczną toaletą morską – gwarantują komfort mieszkania.

Dodatkowym atutem jachtu jest sprzęt grający: radioodtwarzacz CD/mp3, 4 głośniki w mesie, dodatkowo 2 głośniki w kokpicie, a także telewizor przystosowany do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej oraz DVD.

Kilka zdjęć aby przybliżyć atrakcyjność oferty:

Więcej zdjęć i informacji tutaj.